Kağıthane Harmantepe Mahallesi Halı Yıkama Firması 0533 735 28 60

Halı Yıkama Firması

Murat Halı Koltuk Yıkama olarak halı yıkama işlerinizi en iyi şekilde yapmaktayız .Halılarımız, hemen hemen herkezin günlük hayatında iş yerinde ve evlerde kullandığı, vazgeçilmez eşyalarımızdandır. Ancak bu vazgeçemediğimiz eşyalarda, mayt ya da akar adı verilen ve ancak çıplak gözle görülemeyen, 01mm ile 05 mm çapında küçük mikrobik canlılar bulunur. Bu canlılar 20-30 derece sıcaklıkta yaşarlar ve insanlardan dökülen deri, kıl, kepek ve diğer organik maddeler ile beslenirler. Bir ev ne kadar temiz olursa olsun bu canlılar her evin halılarında, yastıklarında ve yorganlarında yaşama fırsatı bulurlar. Halı yıkama işlemi; doğru ve uygun hijyenik şartlarda yapılmaz ise, bu mikroorganizmalar asla yok olmaz ve bizlere zarar verirler.

Kağıthane Harmantepe Mahallesi Halı Yıkama Firmaları 0533 735 28 60

Halıların üzerinde 10 gr’dan fazla mayt bulunması durumunda, astım şikâyeti olan kişiler çok ciddi rahatsızlık yaşayabilmektedir ki astım şikayeti olmayan kişilerde çok fazla rahatsız olabilmektedir. Sizlerde de bu organizmaların halılarınızın üzerinde yaşamasını istemiyorsanız, onların yaşam koşullarını yapacağımız yıkama işlemiyle Muratpaşadan kaldırmalısınız. Bu canlıların 60 derece ısının üzerinde yaşama şansları asla yoktur. Ancak halınızı kendiniz silerek temizlemek isterseniz, elleriniz bu ısıya dayanamaz ve sizlerde yeterli hijyeni asla sağlayamazsınız.

Bu sebeple Murat Halı Yıkama İstanbul halı yıkama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece profesyonel bir halı yıkama hizmeti almış ve halınızdaki tüm mikroplardan temizlemiş olursunuz.

Günümüzde halı yıkama konusunda hizmet veren, küçük-büyük birçok firma bulunmaktadır. Ancak özellikle amatör ve ekipmansız bir şekilde otopark vb. alanlarında, basınçlı su ya da hortumla yapılan yıkamalar, sizin için yeterli hijyeni kesinlikle sağlayamaz bilakis dahada fazla sıkıntıya girmenize sebep olurlar. Esasında, bu halı yıkama işlerinin evde yapılan halı temizliğinden bir farkı bulunmamaktadır. Bu yüzden profesyonel halı yıkama ekipmanları ile Murat Halı Koltuk Yıkama hizmetlerini tercih etmenizde yarar olacaktır.

Kağıthane Harmantepe Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları 0533 735 28 60

Halı yıkama fiyatları , halının türüne, cinsine ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Bazı halı türlerinin yıkanması daha zor ve zahmetlidir. Ayrıca kullanılması gereken temizlik malzemeleri de farklılık göstermektedir. Mesela, İpek halılar ve İran halısı yıkama işlemi ve biçimi açısından çok fazla zor yıkanan ve dikkat edilmesi gereken halılardır. Bu halıların diğer halılar gibi yıkanmaması ve çok hassas işlemlerin uygulanması gerekir bizde bu işlemleri gerektiğinde en iyi şekilde yapmaktayız.

Siz de halılarınızın daha hijyenik olmasını sağlamak ve kaliteli ve ekonomik bir hizmet almak istiyorsanız, Murat Halı Koltuk Yıkama ile irtibata geçerek, halı yıkama fiyatlarımız ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili detaylıca bilgi alabilirsiniz.