Perpa Koltuk Yıkama

Murat Halı Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Hizmetleri 0533 735 28 60

Murat Halı Koltuk Yıkama olarak Perpa koltuk yıkama ve temizleme işlerinizi olabilecek en hızlı şekilde ve kalitede yapmaktayız.

Severek ve isteyerek satın aldığımız koltuklarımız çok kısa bir zaman içinde eskimektedir. Koltuk Yıkama Perpa hizmetini, Murat Halı Koltuk Yıkama vermektedir. Koltukların eskime süresini belirleyen en büyük faktörlerden bir tanesi de, temizliğinde kullanılan metottur. Elbette ki hepimiz evlerimizde kullandığımız koltuklarımızın, hijyenik ve temiz olmasını isteriz. Bunun için de büyük bir gayret sarf ederek çok ayrıntılı bir şekilde temizlemeye çalışırız. Özellikle de titizliğe önem veren ev hanımları daha iyi bir temizlik elde edebilmek için, ıslak bezler ve deterjanlar kullanarak temizliğini yaparlar. Ancak koltuk süngerleri ve hatta koltukların iç kısımlarında bulunan tahta iskeletleri, su ile temas etmesi sonucunda, koltuklar çok kısa bir süre içerisinde eskimeye başlarlar. Peki, bunun ne için nasıl bir çare bulabiliriz?

Evde, koltukların temizliğini yaparken özenli ve dikkatli bir şekilde hijyenik temizliği yakalayabilmek olanaksızdır. Çünkü bu iş için yüksek emiş gücüne sahip olan Amerikan yapımı Mytee marka en kaliteli cihazlarla ihtiyaç duyulmaktadır. Kuru temizlik ile istenen verim elde edilemez. Islak su ile yapılan temizliğin sonucunda ise suyu ve nemi arındırabilmek imkânsızdır. İşte tam da bu noktada temizlik sektöründeki bilgi ve deneyimlerimiz ışığında, sizlere her zaman istediğiniz temizliği ve kolaylığı temin edecek olan Murat Halı Koltuk Yıkama firması olmaktadır.

İstanbul ilinin her ilçesine hizmetlerini ulaştıran Murat Halı Koltuk Yıkama firması, Perpa ilçesinde de sizlere hizmet sunmaya her daim hazırdır. Tek yapmanız gereken, temizlik için uygun olduğunuz gün ve saati belirleyip bizlere iletmeniz ve randevu almanızdır.

Murat Halı Koltuk Yıkama Perpa Koltuk Yıkama

Profesyonel koltuk yıkama firması Murat Halı Koltuk Yıkama Firması olarak verdiğimiz hizmetin farkındayız. Bu nedenle verdiğimiz hizmet sonucunda evinizde gereken hijyeni temin ederek sizlere sağlıklı yaşam alanlarında ikamet etme imkânı sunuyoruz.

Koltuk Yıkama işini meslek olarak benimsemiş, konu ile ilgili gerekli kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek amacıyla size bir telefon kadar yakın. Çok sevdiğiniz ailenizin sıhhatini riske atmayın. Koltuklarınızı yıkama için emin ellere emanet edin. Piyasadaki özentilerimizden sakının. Unutmayın bizim marifet alanlarımızdan biri de Koltuk Yıkamadır. Koltuk Yıkama itina ile yapılması gereken ve işin ehli olması gereken çok önemli bir iştir. Sizin her söylediğinizi önemseyen ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan hoşnut kalacağınıza GÜVENCE VERİYORUZ. Koltuk yıkama minimum yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme olasılığı hayli fazladır. Belli zaman aralıklarında yıkanan koltuk hem hijyen hem de dış görünüş bakımından önceki haline oranla çok daha iyi olacaktır ayrıca kullanım ömrü de artacaktır. Bizim önerimiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukta dış görünüş bakımından iyi olacaktır fakat 1 yıl uzun bir zaman olduğu için hijyeni sağlamak biraz zor olabilir.

Koltuk Yıkama Aşamaları

  1. Islatma

Bu kademede bakteri üremesini engelleyen anti bakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını yerleştirdiğimiz püskürtme cihazımız ile kumaşın temizlenmesi için ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonra yaklaşık olarak 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşamaya başlar. Koltuk ve yatak yıkama için bu malzemeleri kullanmamızın nedeni yıkamadan sonra çok uzun bir zaman geçse bile kumaşın anti bakteriyel kalması ve bakterilerle savaşarak koltuklarınızın kötü kokmasını ve kirlenmesini engellemesidir.

  • Fırçalama

Bu kademe en ciddiyet gerektiren aşamadır. Koltuk kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayana dek fırçalanır. Bu sayede koltuklarınız ya da yataklarınızdaki kirler ve kokular kumaştan temizlenir. Fırçalama işlemi işin içine eklendiğinde daha fazla çaba harcanır bu nedenle bir çok firma bu aşamadan uzak durur. Koltuk yıkama sektöründe fırçalama sistemini kullanmayan firmalara önem göstermeyin.

  • Vakumlama

Bu kademe de çok önemlidir. Eğer su iyi alınmazsa koku ve kusma yapabilir. Bu kademede koltuk kumaşının 5 cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak cihazımızın kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden ve kötü kokulardan dezenfekte olmuş olur ve bu çalışma koltuk temizlenene dek devam eder. Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içerisinden akan suyun renginden anlamaktayız. Eğer suyun rengi siyah veya kahverengi ise hala daha kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine su normal rengine dönene kadar devam edilir devam edilir.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Koltuk temizliğinde özellikle anti-bakteriyel maddeleri seçmeliyiz. Bunun sebebi ise koltuklarımızda kir ve lekeler kadar bakteriler de bir o kadar önemli bir sorun teşkil etmesidir. Koltuk Yıkama da bir diğer metot ise; sıcak suyun içine konulmuş bir miktar amonyak ve Arap sabunu kullanarak lifle köpürterek temizlemektir. Koltuklar silme işleminden sonra yapıldıktan mikropların yeniden çoğalmaması için mutlaka kurulanmalıdır. Özellikle mutfak koltukları en çok kirlenen koltuklar arasındadır Çünkü üzerine yağ, salça, yemek, reçel v.s. her şey dökülür ve bu nedenle temizlenmesi çok vakit alır. Bunu temizlemenin en etkili metodu üzerine yağ-çöz sıkıp 15 dakika kadar bekledikten sonra hafifçe bastırarak silmektir.

Yeni alınan koltuklar çok ihtişamlıdır ve siz onları bir örtüyle kapatıp bu ihtişamı kapatmak istemezsiniz fakat diğer bir yandan da yeni aldığınız koltukta en ufak bir leke veya kir olduğunda da üzülürsünüz. Anında bir bezle yâda bir deterjanla bu lekeyi silmek istersiniz. Bu işi yaptığınızda, yüzeysel olarak kiri ya da lekeyi temizlemiş gibi gözükseniz de, asıl kir kumaş yüzeyinden içeriye doğru sünger kısmına doğru geçer. Koltuğunuz zamanla kötü koku ve mikrop yuvasına döner. Bazen müşteriler, koltuğa bir bardak temiz su bile dökülse koltuğun bunu yüzeye doğru çıkardığını ve yüzeyde lekeler oluşmaya başladığını belirtiyor. Aslında zannedildiği gibi suyun ve kumaşın hiçbir suçu yok. Zamanla koltuktaki silinerek içerilere doğru giden kir, hatta hiçbir müdahale yapılmasa bile koltuğa oturup kalktıkça koltuğun üzerindeki tozlar sünger tarafından emilir. Koltuğa, bırakın çay, kahve gibi sıvıları temiz bir bardak su dahi dökülse, içerideki birikmiş toz ve kir tortusuyla karışır ve istenmeyen bir görüntü olarak koltuğun üzerinde istenmeyen lekelere neden olur.

Asıl mühim mesele koltuk kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altında bulunan süngerin temizlenmiş olmasıdır. Kumaşı süngerin yansıması gibi olduğunu belirtebiliriz. Yüzeysel temizlik ilk zamanlarda temizlenmiş gibi görünse de belli bir süre sonra süngerdeki kir kumaşın üzerine çıkacaktır. İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemiyle de çalışmaktadır. Her işimiz güvencelidir. Bize emanet ettiğiniz koltuklarda yıkama işi bittikten sonra bile hala koltuklarınız ya da yataklarınızda kusma kokma gibi sorunlar devam ediyorsa, ücretsiz bir şekilde ürünlerinizi tekrardan temizleriz veya istemeniz halinde para iadesi sağlarız.

Kaliteli hizmet anlayışında hizmet veren Murat Halı Koltuk Yıkama firması İstanbul’da kendini ispatlamış ve büyük firmalar ile adeta başa baş yarışır durumdadır. Birçok müşterinin memnuniyetini kazanmış olup koltuklar üzerinde sadece koltuk yıkama şampuan kullanımı ile temizleme işi gerçekleştirdiği için tercih edilebilir bir konumda hizmet talebi almaktadır.Murat Halı Koltuk Yıkama olarak, koltuklarınızı itina ile temizleyen bir firma olarak önce koltuklarınızın ana materyallerini ve temizleme işlemini hangi ürünlerimizle kaç sefer gerçekleştireceğimize hüküm vermekteyiz.

Murat Halı Koltuk Yıkama koltuklarınıza herhangi bir şekilde zarar vermeyen temizlik malzemelerini koltuk yıkama şampuanı satan kendini ispatlamış firmalardan ithal olarak satın alınmaktadır. Her daim güven içerisinde sizlere hizmet veren Murat Halı Koltuk Yıkama firmamız çalışanlarının deneyimleri ve güvenilir temizleme kuralları ile sizlere % 100 güvence verecek temizleme prensipleri ile koltuklarınızı temizlemektedir. Kendimizi ispatlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve deneyimli çalışanlarımızla koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Prensiplerinden vazgeçmeyen ve en iyisiydi diyebileceğiniz bir firma olarak Murat Halı Koltuk Yıkama firmamızdan aldığınız koltuk yıkama hizmeti sayesinde iyi ve yüz güldürücü neticeler alabileceksiniz. Koltuklarınızda yığılmış kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız vakumlu makineleri Amerikan yapımı Mytee marka en kaliteli cihazlarla güler yüzlü azimli ve çalışkan elemanları, gelişen deneyimleri ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi bekliyor olacaktır.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Murat Halı Koltuk Yıkama şirketi olarak, koltuk yıkama hususunda işin ehli olarak profesyonel çözümler takdim etmekteyiz. Koltuk takımı, kanepeler, köşe takımları vb mobilyalarda ve diğer oturma gruplarınızı temizlemeye başlamadan önce, oturma gruplarınızı mikroplardan arındırıp sonra ağır kimyasallar içeren malzemeler ve insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar veren malzemeler kullanmadan yıkama işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Etkili ve hijyen sağlayan malzemelerle koltukları ve diğer oturma gruplarını mikroplardan arındırarak mite böceklerinden kurtarabilir ve deterjanlı temizlik sayesinde koltuk ve diğer oturma gruplarında oluşan, kir, toz ve kötü kokulardan ve lekelerden kurtulabilirsiniz.

Deneyimli koltuk temizleme takımlarımız tam teçhizatlı olarak evinize gelirler. Ekibimizde çoğu zaman bir bay, bir bayan olmak üzere 2 kişi bulunmaktadır. Hemen işe başlayarak koltuğun cinsini belirleyip koltuğun cinsine uygun şampuanını cihazın püskürtme pompasına doldururlar. Kullanılan ürünler dışarıdan satın alınmış koltuk temizliği ürünleridir. Bu pompa sayesinde çok kısa bir zamanda koltuğun her yerine deterjan temizlemesi yapılmış olur. Özel yapılmış bir fırça ile ihtiyaç duyulması halinde kir çıkartma işlemi yapılarak koltuk kirinden dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte edilmiş koltuğa makine aracılığı ile durulama yapılır. Koltuk son kez kontrole girer ve bu kontrolde kalan lekelerin belirlemeleri yapılır. Özel leke çıkarıcı aletlerimizle gerekli tüm işlemler koltuğa yapılarak son durulamaya geçilir. Son durulama işlemi bittikten sonra koltuk kurumaya bırakılır. Yaz aylarında hava sıcak olacağından aynı gün koltuklarınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede koltuk yıkama hizmetimiz başarı ile tamamlanmış olur.

Her yaptığımız iş firmamızın tertemiz ve kokusuz koltuklar garantisi altında takdim edilmektedir. Sizlere takdim ettiğimiz koltuk yıkama hizmetimizden memnun kalmamanız halinde iletişim sekmemizden bizlere isteklerinizi, öneri ve şikâyetlerinizi bildirebilir ve ücretsiz ikinci bir servis yazdırabilirsiniz, yine de memnun kalmaksanız para iade hakkınızı kullanabilirsiniz. İletişim içeriğinize göre her halükarda size mutlaka Murat Halı Koltuk Yıkama olarak çözüm sağlarız.. Çalışan ev hanımlarımızı düşünerek cumartesi hatta pazar gününe bile servisler koyarak haftanın 7 günü koltuklarınızı talepleriniz dahilinde yıkamayı sağladık. Hizmet almak için çekinmeden 0533 735 28 60 numarayı 7/24 arayabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları ve Servis Güzergâhlarımız

Koltuktaki oturum sayısına, koltuk türüne, kumaş cinsine kadar birçok faktör ücret değişikliğine neden olabilmektedir. Genellikle evlerde kullanılan standart koltuk takımları 120 TL den başlayan fiyatlardan temizlenmektedir. Fiyat belirlememiz müşterilerimizin maddi hallerini zorlamayacak şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle ücretlerimizi artan kur ve enflasyona rağmen 4 yıldır sabit tutmaktayız. Koltuklarınızın ne kadar ücretle temizlendiğini konusunda daha fazla bilgi almak için 0533 735 28 60 numarayı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en makul fiyatı vereceklerdir.

Yerinde yıkama hizmetimizde her hizmetimizde olduğu gibi garanti kapsamında yapılmaktadır. Profesyonel makine ve malzemelerimizle evlerinizde veya iş yerlerinizde koltuklarınızı kısa bir süre içerisinde tertemiz bir hale getiriyoruz. Siz müsait olduğunuz gün ve saati belirleyin koltuklarınızın temizliğini bize bırakın.

Murat Halı Koltuk Yıkama

Mega kent İstanbul’da hak ettiği yere gelmiş olan Murat Halı Koltuk Yıkama Firması, koltuklarınızın tekrar yeni gibi tertemiz olarak kullanımınıza takdim etmenin haklı gururunu yaşıyor.Artık koltuk temizliğinde toplumsal farkındalığın artması bu sektörde nitelikli hizmet veren firmalarla, günü kurtarma adı altında yapılan ve müşterilerde üzüntüye neden olan firmalar arasındaki önemli farklılıkları gözler önüne sermektedir.Ecdadımız ne güzel söylemiş, “Bir musubet , bin nasihatten evladır.” diye.Her zaman hata ile yaptığımız şey: ücretleri göz önüne alarak karşılaştırma yapmamız.İnternette koltuk yıkama firması, yerinde koltuk yıkama, ucuz koltuk yıkama firmaları, koltuk yıkama fiyatları, en hesaplı koltuk temizleme firmaları,koltuk yıkama efonu, koltuk yıkama telefonları, Perpadeki koltuk yıkama firmaları yada Perpadeki koltuk yıkama fiyatları şeklinde arama motoruna arattığınız da hep göz önüne aldığımız veya telefonda sorduğumuz koltuk yıkama fiyatı.Ama deneyimli müşterilerimiz bilir ki, her daim olması gerektiği gibi işin kalitesi sürekli ön plandadır.En makul Perpadeki koltuk yıkama fiyatlarını öğrenmek için ve yine Perpadeki kaliteli koltuk yıkama hizmeti hakkında bilgi almak için ,Murat Halı Koltuk Yıkama Firmamızı 0533 735 28 60 numarayı arayabilirsiniz.

Murat Halı Koltuk Yıkama şubemiz, diğer bölgelerimizde olduğu gibi sizlere çok hızlı bir servis imkanı sunar.Murat Halı Koltuk Yıkama olarak, sizin sıhhatinizi düşünüyoruz ve kimyasal ve insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanıyoruz.Online olarak Müşteri Temsilcimiz ile iletişime geçerek koltuk yıkama fiyatı veya koltuk temizleme malzemeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Perpade koltuk yıkama şubesini kurmamızın amacı sizlere en hızlı ve en iyi hizmeti sunabilmektir.Sizin her dakikanızın çok değerli olduğunun farkındayız.Perpadeki şubemiz sayesinde daha hızlı ve daha pratik hizmet alabilirsiniz.Mesleğinde eğitim almış ve profesyonel olan ekiplerimiz sayesinde, Perpadeki koltuk yıkama telefonlarını arayarak, Perpadeki koltuk yıkama fiyatları konusunda ekonomik önerilerin yanında , hızlı Murat Halı Koltuk Yıkama hizmeti ve kaliteli Murat Halı Koltuk Yıkama hizmeti almış olursunuz.Online olarak Murat Halı Koltuk Yıkama Firmamıza ulaşmanız halinde daha ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Ekonomik, kaliteli ve hızlı hizmet için firmamıza ulaşabilirsiniz.Murat Halı Koltuk Yıkama konusunda araştırma yaparken, mutlaka Online müşteri hizmetlerimizden de bilgi alınız.Murat Halı Koltuk Yıkama fiyatları ve Perpadeki koltuk yıkama firmaları konusunda, bizden de fikir ve öneri almadan asla karar vermeyin.

Murat Halı Koltuk Yıkama Perpa Koltuk Yıkama 0533 735 28 60

Murat Halı Koltuk Yıkama firması olarak diğer firmaların aksine sadece koltuk yıkama hizmeti ile sınırlı değiliz.Araç koltuğu temizleme, perde yıkama, halı yıkama, yatak yıkama, sinema koltuğu yıkama, sandalye yıkama, stor perde yıkama gibi aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlemlerinizde Murat Halı Koltuk Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ayrıca kirlenmiş yataklarınız, koltuğunuz, perdeniz, sandalyeniz, halınız gibi eşyalarınız varsa kendinize hiç dert etmeyin ve 0533 735 28 60’i arayın, evinize gelelim ve makul fiyatlarla eşyalarınızı temizleyelim.

Murat Halı Koltuk Yıkama Perpa Koltuk Yıkama Firması olarak yılın 12 ayında ve haftanın 7 günü 7×24 sizlere siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Siz de hizmetimizden faydalanmak isterseniz 0533 735 28 60’i i arayabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Hizmeti Neden Önemli?

Koltuklar evlerinizde ve işyerlerinizde senelerdir kullandığınız, çocuklarınızın üzerinde büyüdüğü eşyalardan biridir. Koltuksuz bir evin anlamı olmayacağı gibi temizliği yapılmayan koltukta birçok soruna yol açabileceği gerekçesiyle düşünülmemelidir. Çünkü gündelik yaşamda fazlasıyla sağlığımızı tehdit eden mikrop ve bakteriler her eşyaya çok kolay bir şekilde yayılmaktadır ve bu eşyaların başında da evimizin değerli eşyalarından birisi olan koltuklarımız gelir. İşte bu nedenle hem daha hijyenik ve temiz bir ortam için hem de daha sağlıklı bir ortam için koltuk yıkama hizmeti alınarak düzenli olarak koltuk temizliği yapılmalıdır. Bunu yapmanız halinde hem sağlıklı bir ortam oluşturmuş olursunuz hem de koltuklarınızın kullanım ömrünü uzatmış olursunuz. Ayrıca bu hizmeti almak sizlerin ve ülkemizin geleceği çocuklarınız için de önemlidir çünkü temiz bir ortamda büyüyen çocuklar daha sağlıklı ve daha özgüven sahibi olma şansı artar. Bu nedenle evinizdeki temizliğe önem vermeli ve bu işin profesyoneli kişilerden koltuk yıkama hizmeti almalısınız. Ayrıca bizden koltuk yıkama hizmeti almanız halinde sadece biz değil siz de daha sağlıklı ve hijyenik bir ortama kavuşarak siz de kazanmış olacaksınız.

Murat Halı Koltuk Yıkama Perpa Koltuk Temizliği

Koltuk temizliği yaptırmayı düşünüyor fakat evim dağılır diye yaptırmıyorsanız hiç korkmanıza gerek yok. Çünkü biz diğer temizlik firmalarının aksine Amerikan yapımı son teknoloji Mytee marka cihazları kullanıyoruz ve bunu kullanmanın verdiği kolaylıkla bu işi tecrübe sahibi insanlarla çok makul bir fiyata ve çok hızlı bir şekilde evinizin hiç dağıtmadan yapmaktayız. Bu hizmeti bizden alarak evinizde yaşayan insanların sağlığına olumlu bir şekilde katkı yapabilirsiniz. Sağlık hayattaki en önemli şeylerden biridir hatta en önemlisi diyebiliriz. Fakat değeri kaybedildiği zaman değeri anlaşılır. Sizlere bu hizmeti sunarak sağlığınıza katkı sağlıyoruz.

Murat Halı Koltuk Yıkama Perpa Yatak Yıkama

Anti bakteriyel kaliteli yıkama şampuanları ile yataklarınız yerinde temizlenmektedir. Perpa yatak yıkama servislerimiz haftanın 7 günü 7×24 hizmet sunmaktadır.

Murat Halı Koltuk Yıkama Perpa Sandalye Yıkama

Evinizde ve işyerlerinizde kullandığınız sandalyelerin temizliği firmamız ile çok kolay. Adet yükseldikçe düşen fiyatlarımızla yanınızdayız. En ekonomik bir şekilde yıkama için bizi arayın.

Murat Halı Koltuk Yıkama Stor Perde Yıkama

Ev hanımlarının en çok değer verdiği eşyalardan başında gelen stor perdelerin temizliklerinin evde yapılması oldukça zordur. Murat Halı Koltuk Yıkama Firması olarak bu zahmetli ve çok zaman harcayan bu işi siz değerli müşterilerimiz için oldukça kolay bir hale getirdik. Stor perdelerinizi seçiminize ve isteğinize göre ister fabrikamızda ister evinizde temizliyoruz. Seçim sizin.

Murat Halı Koltuk Yıkama Perpa Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın temizleyerek kullanım ömrünü uzatmak ve eviniz için sağlıklı bir ortam yaratmak istiyorsanız en doğru yere geldiniz. Çok uzun zamandır koltuk yıkama alanında hizmet veren Murat Halı Koltuk Yıkama firması koltuk yıkamacı şubemiz detaylı evde koltuk temizleme hizmetini ayağınıza kadar getiriyor. Bu ana kadar memnuniyetsiz bir müşterisi olmayan firmamızın hizmetinden faydalanmak isterseniz 0533 735 28 60’i arayabilir bizimle iletişim kurabilirsiniz. Her cins kumaşınızı özüne uygun şekilde temizleyen ender firmalardan bir tanesi olarak sizlere Amerikan yapımı son teknoloji Mytee cihazlarla siz değerli müşterilerimizde en kaliteli hizmeti veriyoruz.